درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
742 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (100 امتیاز)
کارفرما بدون اطلاع قبلی در زمان عقد قرارداد،  اقدام به قانون گذاری در جهت منع استفاده از گوشی همراه انجام داده و قرار است بازرسی بدنی انجام شود.

 آیا کارفرما اجازه سرک کشی به وسایل شخصی کارگر یا بازرسی بدنی بدون مجوز از مراجع قضایی را دارد؟ در این مورد اجازه اخراج کارگر وجود دارد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (40,940 امتیاز)
با سلام
 بر اساس ماده 138 آئین دادرسی کیفری؛مجوز تفتیش و بازرسی منزل و محل کار اشخاص و مقامات موضوع مواد (307) و (308) و نیز متهمان جرایم موضوع بند (ث)  ماده (302) این قانون، باید به تأیید رییس کل دادگستری استان برسد و با حضور مقام قضایی اجراء شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...