عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
107 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط

با سلام، احتراما اینجانب در سال 92 با حدود 18 سال سابقه بیکار شدم و با سقف حقوق کامل آن زمان به مدت 36 ماه از بیمه بیکاری استفاده نمودم. حال با پایان یافتن بیمه بیکاری قصد ادامه بیمه بصورت خویش فرما را دارم. لیکن مبلغی که باآن برایم حقوق تعیین می کنند بر مبنای حقوق 3 سال گذشته بوده در حالیکه در این مدت 3 بار افزایش حقوق به کارگران اعمال گردیده است.

   حال با توجه به مطالب فوق و بطور خلاصه آیا من می توانم مبلغ حقوق خود را با سقف حقوق سال 95 یعنی 56851620 ریال تعیین کنم یا اینکه در این خصوص محدودیتی وجود دارد؟ (زیرا 3 سال پیش نیز حقوق دریافتی قبل از بیکار شدن اینجانب، سقف حقوق همان سال بود)

1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (15,400 امتیاز)
با سلام بیمه اختیاری یک قرارداد دو طرفه میباشد لذا از نطر حقوقی بلید به توافق نهایی برسید واینکه سقف تعین کنید نمیتواند محمل قانونی داشته باشد.  ایمانی

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 454 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...