درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
578 بازدید
قبل در مرخصی زایمان و استعلاجی توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط

سلام 

من به تازگی وارد یک شرکت شده ام در سمت بازاریابی ..قرار دادم ۳ ماهه بوده و از ابتدای برج ۷ قرار داد بسته ام ...حالا من در تاریخ ۸/۱۰ دچار تصادف شدم و ساق پایم شکست ..در استعلام سابقه بیمه اسم شرکت مورد نظر نیست و ظاهرا با یکماه تاخیر وارد استعلام میشود .

ولی شرکت از روز اول بیمه مرا رد کرده است ..دکتر به من ۴ هفته استراحت نوشته و من برگه استراحت را به همراه پرونده بیمارستان به شرکت تحویل دادم ...اما الان شرکت با من تماس گرفته که باید کروکی تصادف را بگیرم و به شرکت بدهم برای بیمه .

  1. آیا به کروکی نیاز است ؟
  2. آیا اینکه من مقصر حادثه بودم از نظر راهنمایی رانندگی میتواند در روند استعلاجی مشکل ایجاد کند؟
  3. آیا حقوق این مدت استعلاجی را پرداخت میکنند ؟

ممنون از توجه شما سروران گرامی

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (23,540 امتیاز)
با سلام

مدت مرخصی استعلاجی با تایید سازمان تامین اجتماعی به استناد ماده ۷۴ قانون کار جزو سابقه کارکارگر محسوب می گردد وتامین اجتماعی مکلف است مدت مذکور را غرامت دستمزد به کارگر پرداخت نماید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...