درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,095 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (130 امتیاز)
باسلام

آیا بیماران خاص میتوانند خود را بیمه تامین اجتماعی کنند که ازمزایای مستمری وبازنشستگیش استفاده کنند؟

لطفا کامل راهنمایی کنید با ذکر شرایط

باسپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

تمام متقاضیانی که شرایط لازم جهت بیمه گذاری در سازمان تامین اجتماعی از لحاظ شرط سنی را داشته باشند می توانند بیمه شوند و باید ابتدای بیمه شدن باید معاینات و آزمایشات بدو بیمه شدن را وفق ماده 90 قانون تامین اجتماعی انجام دهند و ارائه خدمات و تعهدات صرفا بابت موارد خارج از بیمای کنونی میباشد و در صورت ثبت بیماری در فرم معاینات امکان دریافت تعهدات در مورد بیماری قبلی وجود نخواهد داشت.

لازم بذکر شرط سنی بیمه شدن برای بیمه اختیاری و انواع حرف و مشاغل آزاد 50 سال تمام و برای بیمه اجباری 55 سال تمام میباشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...