درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
392 بازدید
قبل در خدمات درمانی و دفترچه بیمه توسط (100 امتیاز)
من دفترچه بیمه ام جز بیماران خاص است ، برای بیماران خاص خروج از تحت تکفل پدر باید چیکار کرد؟و در شرکتی که قراره بیمه شوم بازهم دفترچه بیمه ام جز بیماران خاص میشود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,300 امتیاز)
با سلام

در صورت اشتغال بکار باید وفق ماده 90 قانون تامین اجتماعی آزمایشات و معاینات بدو بیمه شدن را انجام دهید در صورتی که در فرم معاینات بیماری شما توسط پزشک معتمد سازمان درج گردد شما از آن نوع بیماری نمی توانید از خدمات سازمان تامین اجتماعی استفاده نمایید لذا دفترچه شما از نوع بیماریهای خاص نخواهد بود ولی می توانید از خدمات درمانی سازمان بهره مند گردید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...