درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
4,409 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (110 امتیاز)
سلام،در شغل آتشنشانی که ساعت کاری،۲۴ساعت کار و ۴۸ ساعت استراحت می باشد باتوجه به پیمانی استخدامی بودن میتونن بعد از اتمام شیفت ۲۴ساعت به اجبار اضافه کارنگهمون دارن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (50 امتیاز)

در صورت ارجاع کار اضافی موضوع ماده 60 قانون کار، کارفرما مکلف است حداکثر 48 ساعت پس از پایان اولین روز کار مراتب را به اداره کار و امور اجتماعی محل اطلاع دهد تا واحد کار و امور اجتماعی ضرورت کار اضافی و مدت آنرا تعیین نماید

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...