درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
501 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط
سلام

ایا کارفرما مجاز به ارجاع کار اضافی با جلب رضایت کارگران در مشاغل سخت و  زیان آور می باشد  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

به استناد ماده 61 قانون کار ارجاع کار اضافی به کارگرانی که کار شبانه یا کار های خطرناک و سخت زیان آور انجام می دهند ممنوع است .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...