درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,994 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با توجه به بخشنامه جدید در سال 96 - چنانچه افزایش حقوق در 5 سال آخر غیر طبیعی تشخیص داده شود  .

 آیا باز هم 2 سال آخر جهت بازنشستگی محاسبه خواهد شد و در صورت جریمه چگونه جریمه محاسبه میشود  و کارگر جریمه میشود یا کارفرما؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,460 امتیاز)

با سلام

در صورت اثبات دستمزد غیر متعارف ، تغییر میانگین گیری و مبنای محاسبه مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی، بر اساس ماده 31 برنامه پنجم توسعه، 5 سال پیش یینی شده بود،  که با آغاز برنامه ششم توسعه، این ماده ‌قابلیت اجرائی نداشته و مانند گذشته مبنای محاسبه مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی، مطابق تبصره 3 ماده 77 قانون تامین اجتماعیو بر اساس میانگین آخرین 24 ماه بیمه  می باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...