درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
323 بازدید
قبل در بیمه درمان تکمیلی توسط (140 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

 برای عمل آب مروارید چشم پدرم (مستمری بگیر تامین اجتماعی) بنا بر تجویز پزشک یک لنز از بیرون تهیه کردم که طبق فاکتور بدون تخفیف 400 هزارتومان شد که نقداً پرداخت کردم به این امید که بتوانم بخشی از ان را از بیمه تکمیلی بگیرم . پس از جراحی در صورتحساب بیمارستان ردیفی تحت عنوان لنز دیدم که هزینه آن 200 هزارتومان زده شده بود و بعد همین مبلغ تحت عنوان سهم بیمه گر کسر گردیده بود . فاکتور لنز را هم بیمارستان از من گرفت و یک کپی برابر اصل داد که روی ان نوشته شده بود " مبلغ 200 هزارتومان بابت سهم بیمه گر از حساب بیمار کسر گردید"

هم به حسابداری و امور مالی بیمارستان مراجعه کردم وهم به مامور بیمه مستقر در بیمارستان و هم به تامین اجتماعی که توضیحات نامفهومی دادند گفتند صورتحساب درست است

بیمه تکمیلی هم گفت چون طبق نوشته روی کپی فاکتور نیمی از هزینه لنز بعنوان سهم بیمه گر کسر شده فقط در مورد مابقی هزینه کارشناسی انجام می شود.

در ضمن بیمارستان مبالغی هم از من تحت عنوان هزینه پزشک مشاور و ویزیت پزشک و البسه بیمارستان و ... از من گرفت و گفت شامل بیمه نمی شود.

لطفا شما توضیح بدهید

شاید ابهامات من رفع شود .

 با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)

با سلام

ظاهرا بابت لنز ، 200 هزار تومان از دیگر مقادیر صورتحساب تان کم کرده اند و به نظر می رسد درست باشد . بیمنه مکمل هم در مواردیکه بیمه پایه پرداخت نمی کند مسئول است .

با تشکر


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (140 امتیاز)
متوجه نشدم . لنز را که ازاد تهیه کردم و پول ان را هم نقد پرداخت کردم چرا باید بیمارستان بابت لنز چیزی کم کند؟ اینکه از نظر مالی به ضرر بیمار است چون نمی تواند از بیمه مکمل پولی دریافت کند

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...