درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
762 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با درود.

من  سه واحد تجاري دارم كه هر سه در اجاره ميباشد، ومستأجرين هر كدام نزد سازمان بيمه دارائى پرونده به نام خود و كد كارگاهى هستند.

سؤال : ايا چنانچه مستأجرين از گرفتن تسويه حساب پس از مدت اجاره بابت بيمه كارگران خود كوتاهى كنند من به عنوان مالك مسئوليتى دارم و ايا سازمان بيمه ميتواند ملك تجاري من را پلمپ و يا خود من را جريمه كند؟

سپاسگزارم.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام چنانچه شما نسبت به مفاصا حساب ماده ۳۹نسبت به مستاجر خود اقدام نکنید بعد از تخلیه ملک مستاجر نسبت به بدهی خود اقدام نکند سازمان تامین اجتماعی میتواند از طریق همان ملک اقدام نماید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...