درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
308 بازدید
قبل در مشاغل سخت و زیان آور توسط (130 امتیاز)
کارشناس محترم

اینجانب دارای حدود 27 سال سابقه پرداخت بیمه که بیش از 13 سال آن در کارخانه آهنگری بوده که به آن سختی کار تعلق میگیرد شاغل بوده ام .

 از اردیبهشت سالجاری جهت پیگیری امور بازنشستگی ام از طریق شعبه بیمه و متعاقبا به اداره کار مراجعه کردم . با توجه به نیاز به طی مراحل اداری و بازرسی در اداره کار بیش از حدود سه ماه پاسخ تائیدیه اداره کار در این مورد زمان برد .

اکنون پس از ارجاع تائیدیه از اداره کار به شعبه تامین اجتماعی و قسمت مستمریها (10/05/96 ) هنگام مراجعه به شعبه جهت تکمیل فرم درخواست بازنشستگی در پاسخ به اینکه اینکار بالاخره در چه زمانی اینکار به سرانجام میرسد پاسخ میدهند که این پروسه زمان بر و حدود شش ماه نیاز به به طول می انجامد !

خواهشمند است در صورت امکان پاسخ فرمائید آیا حقیقتاٌ این قضیه باید این مقدار به درازا بکشد ؟ آیا راهی برای تسریع موضوع و رها شدن از وضع بلاتکلیفی حاضر وجود دارد ؟ ممنون میشوم راهنمائی بفرمائید .
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

عموما زودتر انجام می شود . احتمالا به خاطر سابقه مشاغل سخت و زیان آورتان است که ممکن است زمان بیشتری طول بکشد . به نظرم چند مدت یک بار پیگیری کنید ولی به جایی شکایت نکنید تا کار پیش برود . البته 6 ماه به نظر من زیاد است .

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
قبل توسط (130 امتیاز)
با سپاس از پاسخ شما

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...