درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
3,909 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (100 امتیاز)
سلام  كسي كه بالاي سي سال سابقه داشته باشد موقع بازنشستگي مازاد بر سي سال در  حقوقشان در نظر گرفته ميشود؟٣٢سال=٣٢روز
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (42,820 امتیاز)
با سلام

بله. به موجب ماده 77 قانون تامین اجتماعی، سوابق بیمه ای بیمه شدگان جهت مستمری بازنشستگی، تا سقف 35 سال سابقه محاسبه می شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...