دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
450 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)
کارگاهی که در انجا مشغول به کار بودم بسته شده است و سابقه کار من 15سال است.

پانزده سال سابقه کار سخت و زیان اور دارم. 24ماه خدمتم را خریده ام. حدود سه سال هم بیمه کار معمولی دارم. آیا با گرفتن حق بیمه بیکاری بعد از آن بازنشست میشوم با داشتن سن متولد سال1348؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (35,500 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام

خیر، برابر مفاد ماده 7 قانون بیمه بیکاری و توجه به سابقه اعلامی توسط جنابعالی(15 سال+3 سال)، استحقاق دریافت بیمه بیکاری شما صرفاً 36 ماه می باشد. البته بایستی مد نظر داشت که سابقه دریافت بیمه بیکاری، سابقه عادی محسوب می گردد.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)

با سلام

ظاهرا سابقه کاری تان به غیر از خدمت 18 سال است . بستگی دارد متاهل باشید و یا مجرد . اگر متاهل باشید و تا به حال از مقرری بیمه بیکاری استفاده نکرده باشید 36 ماه یعنی 3 سال می توانید استفاده کنید . اگر کار سخت و زیان آورتان پیوسته باشد و مورد تایید کمیته مربوطه قرار گرفته باشد به نظر من می توانید بازنشسته شوید . اما این کار اشتباه بزرگی است . وقتی در پایان دوران بیمه پردازی از مقرری بیمه بیکاری استفاده می کنید مستمری تان به شدت کاهش می یابد. بهتر است در جایی مشغول به کار شوید ، این بهترین کار است تا سابقه تان کامل شود .

با تشکر


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...