درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
284 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (100 امتیاز)

با سلام

من قبلا​ بیمه رانندگان (مشاغل آزاد) پرداخت میکردم و اکنون به مدت شش ماه در یک شرکت مشغول به کار شدم اما به دلیل حادثه آتش سوزی در منزل دچار سوختگی شدم و در استراحت پزشکی به سر میبرم در این زمان با اینکه دو ماه دیگر هم قرارداد دارم شرکت به جای من نیروی دیگری به کار گرفته است و به بنده گفته اند دیگر نیازی به من ندارند و باید از شرکت بروم.

  1.  آیا میتوانم از بیمه بیکاری استفاده کنم؟
  2. آیا سوابق قبل از کار در شرکت هم در مدت زمان بیمه بیکاریم محاسبه میشود یا اینکه فقط همین شش ماه که در شرکت بودم محاسبه می شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,520 امتیاز)
با سلام با توجه به  سوابق بیمه کمتراز شش ماه میباشد بیمه بیکاری بشما تعلق نمیگیرد وبا توجه به حادثه پیش امده کارفرما موظف به پرداخت دستمزد تا اخر قرارداد میباشد واینکه قبلا بیمه مشاغل ازاد بودید چون بیمه پرداختی غیر اجباری میباشد بیمه بیکاری از سوابق آن برای سما للحاظ نمیشود..ایمانی

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

در تکمیل فرمایش همکار گرامی در صورت تائید استراحت پزشکی توسط پزشک معتمد یا شورای پزشکی یا کمیسیون پزشکی سازمان ، مقرری دوران استعلاجی توسط سازمان پرداخت می گردد و بعد از دوران استراحت در صورت ماندن زمان قرارداد کارفرما موظف به بازگرداندن شما به محل کار است و در غیر اینصورت باید تمامی مزایای مربوطه تان مانند سنوات و ... را باید پرداخت نماید .

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...