دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
6,328 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (430 امتیاز)
در شرکت‌هایی که طرح طبقه بندی مشاغل دارند آیا مزایایی تحت عنوان فوق العاده جذب و حق شایستگی و اضافه کاری ثابت جزء حقوق مبنا بحساب می آیند و در محاسبات سنوات محاسبه میشوند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,260 امتیاز)
سلام در کارگاه هایی که دارای طرح مصوب طبقه بندی مشاغل مصوب وزارت تعاون کار ور فاه اجتماعی هستند با عنایت به تبصره 2 ماده 36 قانون کار مزد گروه و پایه ، مزد مبنا را تشکیل می دهد و پایه هر گونه مزایا را تشکیل می دهد .

مبنای محاسبه اضافه کاری ، نوبت کاری ، شب کاری، عیدی، پاداش و سنوات خدمت در کارگاههایی که دارای طرح طبقه بندی مشاغل هستند مزد گروه و پایه ( مزد مبنا ) خواهد بود .

با توجه به این اوصاف مزایایی از قبیل فوق العاده جذب ، حق شایستگی و اضافه کاری ثابت جز حقوق مبنا محسوب نخواهد شد .

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
0 پاسخ 380 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...