درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
969 بازدید
قبل در بیمه بیکاری توسط (840 امتیاز)
کارگری پس از پایان مرخصی بدون حقوق به محل کار مراجعه و کارفرما پس از پذیرش وی خودداری می نماید،در صورت ارائه درخواست آیا مشمول مقرری بیمه بیکاری می گردد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,580 امتیاز)
با سلام، باتوجه به اینکه اخذ مرخصی توافقی بوده و از جانب کارفرما مورد توافق قرارگرفته ،لذا در مدت زمان مرخصی رابطه کارگری و کارفرمایی به حالت تعلیق قرار گرفته و چنانچه پس از پایان مرخصی کارفرما از پذیرش وی (بنا به دلایل مختلف)امتناع ورزد کارگر به استناد ماده 20قانون کار می تواند با دارابودن سایر شرایط مندرج در قانون بیمه بیکاری از مزایای این قانون بهره مندگردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...