درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
957 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (1,260 امتیاز)
کارگری که در یکی از مشاغل سخت و زیان آور مشغول کار است با کارفرمای خود توافق نموده است بیش از 6 ساعت در روز انجام وظیفه نموده و درصورت لزوم اضافه کاری نیز داشته باشد آیا توافق مزبور صحیح می باشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,260 امتیاز)
سلام

چنانچه بر اساس آیین نامه کارهای سخت و زیان آور ،کاری سخت و زیان آور تشخیص داده شود.اجرای ماده 52و61و 65قانون کار در مورد شاغلین آنها الزامی  می باشد و رعایت نکردن آنها حتی اگر با درخواست یا باموافقت کتبی کارگران باشد خلاف قانون و ممنوع بوده و مستوجب مجازات مقرر در ماده 176قانون کار خواهد بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...