درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,334 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (1,260 امتیاز)
سلام

باتوجه به اینکه احتمال دارد با رای آوردن برخی کاندیدا های ریاست جمهوری،  ایران دوباره دچار یک بحران اقتصادی شود آیا سرمایه گذاری در بیمه عمر عقلانی و درست است
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (8,000 امتیاز)
با سلام و احترام

ابتدا اینکه همچین پیش بینی بسیار سخت می باشد و بنده به دلیل اینکه رشته تحصیلیم مرتبط با اقتصاد بوده و با اساتید این رشته در این مورد مشورت کردم و بیشتر عقیده دارند که بعد از انتخابات با افزایش نسبی قیمتها روبرو خواهیم بود که اون هم دلیل اقتصادی دارد و برای خروج از رکود نیاز به کمی تورم در اقتصاد ایران احساس می شود ولی کسی پیش بینی بحران نکرد.

اما در پاسخ به پیش بینی شما دوست عزیز باید به نکاتی توجه داشت از جمله اینکه صنعت بیمه ساختار اقتصادی و سرمایه گذاری مخصوص به خود را دارد و مانند بنگاههای اقتصادی دیگر نظیر بانک فعالیت نمیکند و در بحرانهای اقتصادی معمولا بانکها بیشتر متضرر میشوند و همچنین فعالیت بیمه ها زیر نظر بیمه مرکزی میباشد و سالانه توانگری بیمه ها اعلام میشود که این گزارشها از سطح توانگری بیمه ها میتواند از قدرت مالی شرکتهای بیمه اطمینان دهد.

شاد و پیروز باشید

با بیمه زندگی آینده خود و فرزندانمان را تضمین کنیم
با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (380 امتیاز)
سلام .تورم در میزان بحران اقتصادی ،یک شاخص تاثیر گذار  است.
ما در سال 90 و 91 بحران مالی شدید داشتید بطوری که اقتصادان آن را سقف بحران می نامند .در این مدت افرادی اقساط بیمه عمر می پرداختند و امروز بازخرید شده اند .باید از آنها پرسید که چقدر از بازدهی و سرمایه گذاری در بیمه عمر سود کرده اند و آیا راضی اند؟یاخیر؟؟
بنظر شما اگر امروز افرادی از سوددهی بیمه های عمر متضرر میشدند آیا درحال حاضر ضریب نفوذ بیمه عمر در عرض یکسال به 20 درصد میرسید؟؟!!!!
چرا بیمه سامان در مدت یکسال 40 درصد رشد داشته است ؟؟؟
بخاطر داشته باشید که صنعت بیمه فرامملکتی است و نهادهای دولتی تاثیرگذار مستقیم بر این صنعت نیستند.چون بیمه باید پشتوانه دولت باشد نه متکی به دولت.
متشکرم
محمد صادقی هستم
کارشناس و مشاور بیمه های عمر
0 امتیاز
قبل توسط (1,960 امتیاز)
با سلام و درود
دوست گرامی در پاسخ به سوال تون خدمتتون عرض کنم قراردادهای بیمه زندگی یک قرارداد بیمه ایی طولانی مدت است و در درجه اول شما در این بیمه ها ریسک حوادث زندگی را به بیمه واگذار میکنید. در وهله بعد وقتی میرسیم به سود تضمینی با توجه به ثبات در قرارداد و طولانی مدت بودن این نوع قراردادها بهترین پس انداز و امن ترین پس انداز در شرایط بحران اقتصادی خواهد بود.
در حال حاضر که در بیمه حداکثر سود تضمین 16% می باشد کسانی که در قبل از شهریور 95 قرارداد بیمه بسته اند با سود تضمین 18% در حال حاضر هم تا پایان قرارداد سود تضمین 18% دریافت خواهند کرد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...