عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
1,725 بازدید
سوال شده قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل توسط (420 امتیاز)
سلام
 آیا بیمه اختیاری خویش فرما و مشاغل آزاد  تامین اجتماعی جز سابقه کار بیمه شده محاسبه می شود؟
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (22,780 امتیاز)
خیر. سوابق ناشی از بیمه های اختیاری و صاحبان حرف و مشاغل آزاد و به مفهومی دقیق تر؛ بیمه های خاص ، که بدون کارفرما و از طرف شخص بیمه پرداز پرداخت می شوند، صرفاً سابقه پرداخت حق بیمه مخسوب می گردند، و نه سابقه کار.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (30,440 امتیاز)
با سلام

بله بیمه اختیاری جزء سابقه بیمه ، بیمه شده محسوب شده و در بازنشستگی وی تاثیر دارد.
دارای دیدگاه قبل توسط (420 امتیاز)
سلام در خصوص سابقه بیمه بله اما منظور من سابقه کار بود همانطور که بیمه اجباری برای بیمه شده سابقه کار محسوبمی شود آیا در بیمه های اختیاری و مشاغل آزاد هم سابقه کار محسوب می شود یا صرفا سابقه بیمه؟ با تشکر
دارای دیدگاه قبل توسط (30,440 امتیاز)
با سلام
در خصوص بیمه های خویش فرما و اختیاری ، سابقه ایجاد شده صرفا در بیمه فرد تاثیر دارد. اگر منظورتان سابقه کار بوده و سنوات و سایر مزایا تعلق گیرد ، خیر و هیچ تاثیری نداشته و فقط در سوابق بیمه ای فرد تاثیر دارد.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...