درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
595 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (1,260 امتیاز)
وظایف پیمانکاران در قبال سازمان تامین اجتماعی  چیست
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,580 امتیاز)
  1. ​ ارائه یک نسخه از قرارداد منعقده با کارفرمایان به شعبه تامین اجتماعی محل اجرای قرارداد .
  2.   ارسال صورت مزد و حقوق کارکنان شاغل در اجرای قراردادهای مشمول ضوابط طرحهای عمرانی که حق بیمه مربوطه توسط واگذارندگان کار پرداخت میگردد ,بصورت ماهانه و حداکثر تا پایان ماه بعد به سازمان تامین اجتماعی .
  3.   ارسال صورت مزد و حقوق و پرداخت حق بیمه کارکنان شاغل : در قراردادهای غیرمشمول ضوابط طرحهای عمرانی بصورت ماهانه و حداکثر تا پایان ماه بعد به سازمان تامین اجتماعی .
  4.   پرداخت مانده حق بیمه پیمان که در پایان هر قرارداد و پس از مشخص شدن میزان کارکرد قرارداد توسط سازمان محاسبه و به پیمانکار ابلاغ میگردد .
  5.  پرداخت غرامت موضوع ماده 66 قانون تامین اجتماعی در مورد کارکنان حادثه دیده در اجرای پیمانهای مورد اجرا که پیمانکار مقصر تشخیص داده شده است .
  6.   رعایت ماده 38 قانون تامین اجتماعی در مورد پیمانکاران دست دوم و ارسال یک نسخه از قرارداد منعقده با آنها به سازمان تامین اجتماعی و اعلام اطلاعات مربوطه پس از خاتمه عملیات پیمان آنها.
  7.  اخذ مفاصاحساب ماده 38 قانون تامین اجتماعی جهت هریک از قراردادهای مورد اجرا


◀️نکته بسیارمهم:
 پیمانکار حق ندارد جهت افرادی که در اجرای پیمان شاغلی نیستند تحت عنوان پیمان لیست ارسال نماید و چنانچه طبق بررسی هائی که بعمل میآید این موضوع اثبات گردد طبق ماده 97 قانون با پیمانکاربرخورد و سوابق افرادنیزحذف می گردد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...