درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
224 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط (400 امتیاز)
باسلام,
عطف به سوال و جواب گذشته
باتوجه به آنکه ما تمامی نفرلت خود را بیمه نموده ایم باز باید مفاصا برای پروژه های ما محسوب شود؟.در کل مفاصا پیمانکاری به چه معناست؟
این پرداخت به چه نوع کارهایی تعلق میگیرد
خواهشمند است توضیحات جامع بفرمایید
باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)

با سلام

تمام قرادادهای پیمانکاری مشمول ماده38 تامین اجتماعی می شوند و باید مفاد قانون رعایت شود.که هردوطرف یعنی هم کارفرما و هم پیمانکار در رعایت این قانون مسئولیتهایی دارند که باید رعایت کنند.

شمایی که کارگاه تولیدی دارید برای تک تک قراردادهایی که می بندید بنا به درخواست کارفرمای کار می بایست ردیف پیمان بگیرید و مفاصا حساب بیمه اخذ کنید. و در صورتیکه کار را در کارگاه خوتون و با پرسنل ثابت انجام بدید حق بیمه شما می شود همان هزینه لیست بیمه و پول دیگری نبایست پرداخت کنید.

اگر اینموضوع را رعایت نکنید در حسابرسیهای بیمه یا هنگام تخلیه کارگاه اجاره ای و... دچار مشکل خواهید شد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...