درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
471 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام

با توجه به عدم تمدید ماده 80 تامین اجتماعی می خواستم ببینم نحوه استفاده از ماده 86 به چه صورتی هستش؟

 آیا در صورتی که کارمندان حال حاضر شرکت که از ماده هشتاد استفاده می کنند، دارای مدارک لیسانس به بالا و زیر 30 سال باشند، می توان از ماده 86 برای آنها استفاده کرد یا این قانون مختص افراد جدید استخدامیست؟

با تشکر از دوستان و همکاران عزیز پرتلاش در مجموعه بیدبرگ

صدری- مپوا
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

امسال ماده 80 تمدید نشده است و ظاهرا صرفا مربوط به برنامه پنجم توسعه و 1 سال تمدید آن بود . آئین نامه ماده 86  هنوز ابلاغ نشده است با این حال کاملا واضح است که برای استخدام نیروهای جدید و نه قبلی و در چارچوب کارورزی طراحی شده است و ربطی به ماده 80 ندارد .

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...