دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
2,647 بازدید
قبل در سایر توسط (75,080 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
با سلام و خدا قوت.

می خواستم از حضورتون سوال کنم که بیمه عمری که ۱۰ ساله باز نشسته میکنه وجود داره؟

شرایطش چیه؟

چقدر حقوق میدن؟

برای بازنشستگی،بعد از پایان  مدت۱۰سال،آیا امکانش هست که بگن سابقه تون کمه و باید بیشترش کنین؟

چه شرکتی این بیمه رو داره؟

آیا در بیمه نامه مینویسن و قید میشه که چقدر حقوق میدن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)

با سلام و درود

دوست عزیز بیمه های عمر و سرمایه گذاری قراردادهایی طولانی مدت بین 5 تا 30 سال هستند و شما می توانید قرارداد 10 ساله راانتخاب نمایید.

تمام شرکت های بیمه بنا بر انتخاب بیمه گذار مدت زمان را در قرارداد منظور کرده و بعد از اتمام آن حقوق مستمری بیمه گذار فعال می شود.

بعد از اتمام قرارداد هر مقدار که در صندوق بیمه گذار وجود داشته باشد به مقدار 1.5 تا 2 درصد آن به عنوان مستمری به بیمه گذار پرداخت می شود.

از آنجا که رقم های موجود در جداول رقم دقیقی برای اندوخته نیست و تنها حداقل می باشد نمیتوان رقم دقیقی برای مستمری مشخص کرد اما بعضی شرکت های بیمه با همین نرخ تضمینی نیز مستمری را تخمین زده و به بیمه گذار اعلام می نمایند.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (320 امتیاز)
سلام دوست عزیز

در بیمه عمر حتی با 5 سال سابقه هم میشود بازنشست شد ولی مبلغ سرمایه و سوددهی به آن حدی نیست که مستمری خوبی دریافت کنید. برای ده سال قرارداد باید ابتدا ببینید که ماهانه یا سالیانه چقدر توان پرداخت حق بیمه را دارید و با چه شرایطی بیمه نامه را ثبت میکنید تا بتوان دقیق میزان سرمایه را بعد از ده سال بیان کرد.

برای اطلاعات بیشتر به تلگرام من مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

https://t.me/Ali_Hassanpour93

09372433524
قبل توسط (75,080 امتیاز)
همکار گرامی سلام،وقت بخیر.
هیچ بیمه عمری وجود نداره که بتونه افراد رو با ۵ سال سابقه بازنشسته کنه،چون اغلب بیمه نامه ها با ۵سال پرداخت،یا تازه سربه سر میشن،یا کمی بیشتر از حق بیمه پرداختی شون اندوخته دارن.
من نمیدونم که شما دقیقا همکار کدوم شرکت بیمه هستین،خواهش میکنم اطلاعات غلط به مردم ندین،همینطوری هم بعضی از شرکتهای همکار الآن چند ساله که با گمراه کردن افراد و ترغیب شون به خرید بیمه نامه های ۱۰ ساله باسم بازنشستگی در حال جا انداختن این فرهنگ غلط هستن.
در حالی که من و شما میدونیم که پس انداز بیمه های عمر در این مدت کم،چیزی به نام بازنشستگی رو برای کسی به ارمغان نمیاره.
بفرض اگه شما ۱۰ سال و سالانه یک میلیون تومن بدین،حتی با افزایش سالانه ۲۰٪ حق بیمه،بعد از ۱۰سال پرداختی افراد چیزی حدود ۲۵ تا ۳۰ میلیون اندوخته خواهد داشت!!!
بنظر شما با این پول آیا الآن میشه چقدر سود گرفت؟
با سود ۱۵٪ بانک میشه حدود ۳۵۰،۰۰۰ تومن!!!
این اشتباهات در فروش بیمه باعث میشه که مردم از بیمه زده بشن،چون اون وقتی که بفهمن ما بهشون دروغ گفتیم یا درست بهشون توضیح ندادیم،از بیمه زده میشن و همه مون رو دروغگو خطاب میکنن.
بیاین با مردم روراست باشیم،همونطور که از همه توقع داریم که با ما هم روراست باشن!!
از توجه تون به این مطالب سپاسگزارم.
قبل توسط (320 امتیاز)
با سلام خدمت همکار گرامی. من هم جزئی از شرکت پاسارگاد هستم و ممنون از اینکه دوست دارید با مردم صادق باشیم مثله همه ما. اما احساس میکنم شما یا جواب بنده رو متوجه نشدید یا به سوال توجه ندارید. خیلی بهتره با مردم به زبان روان تری صحبت کنیم تا به اصل قضیه پی ببرند و بتونن برای آیندشون خودشون تصمیم بگیرند بدور از دخالت و دروغگویی. ممنون
قبل توسط (75,080 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
همکار عزیزم سلام.
بزرگترین وظیفه و رسالت ما ««روراستی با مردم و داشتن صداقت»» هست.
از قدیم گفتن:
هر چی رو که برای خودت نمی پسندی،برای دیگران هم مپسند.
ولی اینم میدونم که در حال حاضر و بخاطر بیکاری و بی پولی،هموطنان عزیزی رو میشناسم که در مشاغل مختلف،منجمله فروش بیمه های زندگی و فقط و فقط بخاطر منافع خودشون،بقدری دروغ های بزرگ و زیبا و فریبنده به مردم میفروشن که خودشونم نمیدونن که دارن با این کار،هم تیشه به ریشه بیمه میزنن و هم تیشه به ریشه آینده کارشون.
من نمیدونم که شما چند وقته که همکار ما شدی،ولی اینو میدونم که تو این ۹ سالی که دارم کار بیمه عمر رو انجام میدم و هر روز میبینم که نماینده شرکتهای دیگه،با دروغ های خیلی خیلی بزرگ و فریبنده دارن به مردم بی اعتمادی رو میفروشن،دقیقا برعکس شون عمل می کنم و به شما هم پیشنهاد میدم که همینکار رو انجام بدین.
حتما میدونی که غیر از بیمه مان بیمه ایران،هیچ شرکتی تعهد دادن حقوق رو به بیمه شدگانش نمیده،تازه اونم معلوم نیست که بعدا،آیا میده یا نمیده.
میشه لطفا شما بمن بگی که اصل قضیه چیه،و من چه دروغی گفتم تا اطلاعات منم زیاد بشه دوست عزیزم؟

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ بهترین بیمه عمر

.
.
...