درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
2,925 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام

تا انجایی که بنده اطلاع دارم سنوات از مالیات معاف است، آیا این اطلاع بنده صحیح است؟

در خصوص نحوه ی محاسبهی مالیات برای عیدی سال 95، با توجه به اینکه سقف حقوق معاف از مالیات در این سال 1/300/000 تومان می باشد مازاد مبلغ عیدی از این سقف مشمول ده درصد مالیات کمی شود؟ و یا اینکه در طول سال اگر جمع عیدی و حقوق از دوازده برابر ان مقدار عبور کرد مشمول مالیات می شود؟....معافیت ماهیانه صحیبح است یا سالیانه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (620 امتیاز)
سلام،
پس ازاصلاح قانون مالیات ها ی مستقیم ابلاغ آن درسال 95 طبق بند 5 ماده 91 این قانون،کسرمالیات ازسنوات خدمتی غیرقانونی است.
پرداخت عیدی در سال  96 تاسقف 1300هزارتومان معاف از ماليات است و پیش از1300 هزارتومان شامل 10درصد مالیات است.
سیده فاطمه حسینی مدیر قرارداد ها مشاوره حقوقی مشاور بیمه برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...