درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
837 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (130 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام. اگر در قرارداد حرفی از اضافه کاری زده نشده باشه آیا اضافه کاری تعلق نمیگیره یا چون به هر حال جزو قانون کار هست پس اضافه کاری به هر حال باید داده بشه؟

به عبارت دیگه آیا میشه قرارداد بر خلاف قانون کار باشه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (38,020 امتیاز)
باسلام.
در صورت انجام اضافه کاری،مبلغ آن باید پرداخت گردد.ولو انکه در قرارداد صراحتا اشاره ای نشده باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (260 امتیاز)
سلام

فارغ از بحث اشاره شدن به اضافه كار ، وفق ماده ٥٩ قانون كار در صورتيكه اضافه كار انجام شود كارفرما مي بايست با در نظر گرفتن ٤٠ درصد افزايش نسبت به مزد پايه / مبنا اين مبلغ را به كارگر ارداخت نمايد.
قبل توسط (4,300 امتیاز)
سلام
ممنون بابت پاسخگویی به سوالات
جهت استفاده از مزایایی بیدبرگ می توانید در سایت عضو شوید و یا با تلفن 02166495618 تماس بگیرید
با تشکر
لینک عضویت در بیدبرگ:
https://www.bidbarg.com/bimeh/register?to=

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...