درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
3,094 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
اينجانب 19 سال سابقه كار در يك شركت كه سختي كار نيز به ان تعلق گرفته است را دارم و 21 سال قبل نيز 1 سال سابقه كار بدون سختي كار دارم .ايا الان مي توانم درخواست سختي كار بدهم يا بايد يك سال ديگر در شغل سخت و زيان اورم همچنان كار كنم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام به 19سال، نه سال ونیم ارفاق تعلق میگیرد که جمع آن بیست وهشت سالونیم میشه ویکسال هم عادی به آن اضافه شود بسیت ونه سالونیم میشود که شش ماه کم دارید به شرط آنکه سن شما پنجاه سال تمام برسد اما چنانچه زیر پنجاه سال باشید یکسال دیگر در شغل سخت وزیان آور باشید بدون شرط سنی بازشسته میشوید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
باسلام.
سابقه جهت تایید سخت وزیان آور باید بیست سال متوالی یا بیست وپنج سال متناوب باشد.بنابراین یک سال دیگر کار کنید...

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (13,280 امتیاز)
درتکمیل اظهارات همکاران درکارهای سخت وزیان اورداشتن 7300 روزبدون شرط سنی فردمی تواندبازنشسته گردداماچنانچه سابقه بیمه درکارسخت کمتراز7300روزباشدشرط سنی موضوع ماده 76قانون تامین اجتماعی بایستی رعایت گردد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.>>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...