درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
5,847 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (3,420 امتیاز)
آیا مدت زمان مرخصی استلاجی در محاسبه عیدی و پاداش تاثیر دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,580 امتیاز)
بر اساس ماده 74 قانون کار، مدت مرخصی استعلاجی که به تأیید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد، جزو سوابق کار کارگران محسوب می‌شود لذا این ایام مشمول پرداخت عیدی و پاداش سالانه خواهد بود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...