درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,662 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (3,420 امتیاز)
آیا به کارگرانه پاره وقت عیدی و سنوات پایان سال تعلق میگیرد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,580 امتیاز)
مطابق ماده 39 قانون کار، مزد و مزایای کارگرانی که به صورت نیمه وقت یا کمتر از ساعات قانونی کار کرده‌اند، به نسبت ساعات کار محاسبه و پرداخت می‌شود.
عیدی و سنوات کاملاً بر اساس آنچه قانون تعیین کرده است به میزان کارکرد افراد و مدتی که در کارگاه فعالیت داشتند باید پرداخت شود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...