عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
825 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
نمایش از نو قبل
اگه در مهلت مقرر حق بیمه کارگران ساختمانی پرداخت نشه وچند روز بعد از اخرین مهلت واریز بشه ایا بیمه شون باطل میشه یا با پرداخت جریمه ادامه پیدا میکنه؟ وسوال دیگم اینه که اخرین مهلت تعیین شده تا پایان ساعت کار بانک هاست یا میشه با پرداخت اینترنتی تا ساعت ۲۴ همون روز پرداخت کرد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
در صورت پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی در خارج از مهلت مقرر مشمول جریمه می شوند.

مهلت پرداخت همان است که در برگ پرداخت درج شده اما مسئله اینجاست که ملاک برای سازمان تاریخ وصولی ارسالی از سوی بانک های عامل است و برخی بانک ها ممکن است(فقط ممکن است!) وصولی ساعات پایانی تاریخ مورد نظر را به علت اشکالات سیستمی تاریخ روز بعد اعلام کنند. در چنین مواردی پیگیری لازم است.

توصیه می کنم همواره حق بیمه را چند روز مانده به اتمام مهلت، پرداخت کنید

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 84 بازدید
سوال شده 2 سال قبل در تامین اجتماعی توسط اکبرنظامی
+3 امتیاز
1 پاسخ 164 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...