عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
239 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
کارمند دفتر پیشخوانم و امروز برای یکی از مراجعه کنندگان اشتباها به جای واریز کردن حق بیمه فروردین حق بیمه اسفند ماه 94 را واریز کردم که زده پرداخت خارج از نوبت و من بعد از پرداخت متوجه اشتباه خود شدم لازم به ذکر است بیمه اسفند این شخص تا 1395/1/31 مهلت پرداخت داشت...چگونه میتوانم پول پرداختی رو پس بگیرم ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
اگر درست متوجه شده باشم، پول اضافه واریز شده است که منجر به ایجاد سابقه نمی شود!

 در صورت پرداخت فیش تکراری؛

فیش دوم به صورت ناشناس در واحد مالی شعبه مربوطه نشان داده می شود که غالبا کاربران محترم  شعب با کارفرما یا بیمه شده تماس گرفته و پیگیر ماجرا می شوند. در این موارد چنانچه مبلغ تکراری قابل انتقال به فیش ماه بعد باشد بدین صورت انجام می شود و در غیر این صورت با اخذ درخواست کتبی از کارفرما/بیمه شده وجه  اضافه واریزی (در صورت نداشتن بدهی) به وی مسترد می گردد.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...