درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
4,687 بازدید
قبل در شکایت از کارفرما یا کارگر توسط (120 امتیاز)
با سلام ، عنوان شغلی اینجانب در لیست ارسالی به بیمه تامین اجتماعی طی سالهای 78 الی 87  کارمند ذکر گردیده که جهت استفاده از مزایای مشاغل سخت و زیان آور مورد تائید تامین اجتماعی نمی باشد و از طریق اداره کار اقدام کرده ام که اداره کار کارفرما را مکلف به اصلاح عنوان شغلی نموده که با توجه به گذشت چندین سال از موضوع انجام این امر برای کارفرما ممکن نیست و تامین اجتماعی نیز از انجام تغییرات خودداری مینماید .

 حال برای اصلاح عنوان شغلی از چه طریقی میتوانم اقدام نمایم ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام تامین اجتماعی طبق ماده 39میتواند ظرف شش ماه لیستهای واریزی به شعبه را بررسی نماید چنانچه مشکلی باشد درظرف این شش ماه اصلاح میکند اما بعداز گذشت شش ماه هیچ گونه تغییری نمیتواند درلیستها انجام بدهد مگر بامجوز ودستور مقام قضایی تغییری انجام بدهد اما در مورد شما که رای اداره کار به نفع شما جهت تغییر عنوان شغلی صادر شده وتامین اجتماعی نمیپذیرد تنها با ارایه دادخواست به دیوان عدالت اداری میتوانید دستور تغییر شغلها را بگیرید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...