درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,835 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
بعنوان یک شخص حقیقی با یک شرکت خصوصی قرارداد مشاوره منعقد نموده ام و مدت قرارداد 2 ماه بوده و الان تمام شده است. آیا نیازی به اخذ مفاصا حساب بیمه می باشد یا نه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,770 امتیاز)
اگر کاربصورت انفرادی صورت پذیرد احتیاجی به اخذ مفاصا حساب موضوع ماده 38 قانون تامین اجتماعی ندارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...