عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
443 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با درود و احترام

بنده مدت 3 سال است به طور پیوسته با یک شرکت خصوصی همکاری دارم الان در ماه 4 بارداری هستم و به دلیل احتمال سقط جنین نیاز به استراحت مطلق در منزل دارم از طرف پزشک برای سازمان تامین اجتماعی گواهی ارسال شده که اقدام به مرخصی زایمان کنم که نامه برای کمیسیون پزشکی ارسال شده و تاکنون هم جوابی به ما داده نشده است اما بنده امکان رفتن به سر کار را ندارم.

میخواستم بدانم ایا با مرخصی زایمان اینجانب بر طبق قانون موافقت خواهد شد یا خیر؟

ایا در زمان استفاده از مرخصی زایمان شرکت باید اسم بنده را در لیست بیمه رد کند یا خیر؟

با توجه به اینکه بنده فقط 3 ماه دیگر یعنی تا پایان خرداد با شرکت قرار داد دارم ایا میتوانم از مزخصی زایمان استفاده کنم یا نه؟

اگر با 2 ماه مرخصی استعلاجی موافقت شود و بقیه بصورت مرخصی زایمان باشد چه؟ ایا با توجه به پایان قرارداد میتوانم از مرخصی زایمان استفاده نمایم یا خیر؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,820 امتیاز)
با سلام

1- مرخصی زایمان حدودا 6 ماه است که از سه ماه قبل از زایمان می توانید از آن استفاده کنید .

2-در صورت نیاز به تایید بیشتر از این زمان ، باید تایید کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی را بگیرید .

3-بله می توانید .

4-نه اسم تان به عنوان مرخصی زایمان باید رد شود .

با تشکر

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 145 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...