عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
5,064 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
مدارک مورد نیاز برای انجام بیمه ی زنان خانه دار
3 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام ،

بیمه زنان خانه دار

زنان خانه‏ دار کمتر از ٤٥ سال سن که فاقد نظام بیمه‏ ای می‏باشند، بدون داشتن هیچگونه سابقه پرداخت حق بیمه می‏توانند با مراجعه به نزدیکترین شعبه محل سکونت خویش نسبت به ارائه تقاضا و انعقاد قرارداد بیمه زنان خانه‎‏دار اقدام نمایند.

مدارک بیمه ی زنان خانه دار

با مدارک زیر به یکی از کارگزاری های مجاز بیمه تامین اجتماعی مراجعه نمایید:

  1. شناسنامه و کپی شناسنامه .
  2. کارت ملی و کپی کارت ملی .
  3. عکس 3*4  .
  4. پر کردن فرم بیمه زنان خانه دار ( اگر دفترچه بیمه می خواهید گزینه درمان را انتخاب نمایید ).
  5. اگر قبلا سوابق بیمه داشته اید به کارگزاری اطلاع دهید.

لیست شعب سازمان بیمه تامین اجتماعی

آدرس دقیق کارگزاری های بیمه تامین اجتماعی

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام ،

طرح بیمه زنان خانه دار سازمان تامین اجتماعی هنوز مصوب نشده است و هنوز در کش و قوس معاونت زنان ریاست جمهوری و  سازمان تامین اجتماعی است و هنوز عملی نشده است .

بجای آن توصیه من به شما خریداری بیمه عمر و تامین اتیه است تا بتوانید از خدمات مورد نظرتان برخوردار شوید. جهت مشاوره رایگان با بنده تماس بگیرید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درودبرشما،اگر منظور بیمه زنان خانه دار از طریق بیمه عمرهست،فتوکپی شناسنامه و کارت ملی باید آماده کنید.برای مشاور تخصصی بیمه عمر میتوانید تماس بگیربد.

سوالات مشابه

+3 امتیاز
1 پاسخ 143 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...