دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,845 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
آیا کارفرما می تواند برای کارکنان خود درخواست بازنشستگی کند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

طبق ماده ٧٨ قانون تامین اجتماعی که بیان می دارد: کارفرما می تواند بازنشستگی بیمه شدگانی را حداقل ٥ سال پس از رسیدن به سن بازنشستگی مقرر در این قانون به کار خود ادامه داده اند از سازمان تقاضا نمایند.

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی

شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.