درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
2,011 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط (3,420 امتیاز)
آیا کارفرمایان می تونند درخواست بازنشستگی پیش از موعد کارگران خود را دهند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (21,580 امتیاز)
رای هیات عمومی دیوان در خصوص مخیر بودن کارفرمایان جهت بازنشستگی کارکنان با استفاده از قانون نوسازی صنایع

براساس دادنامه شماره ۴۳۰ مورخ  ۹۵/۷/۷ هیات عمومی دیوان عدالت اداری  مبنی بر عدم ابطال بند ۳ بخشنامه مورخ  ۹۳/۷/۳۰ با موضوع بازنشستگی ماده ۱۰ نوسازی صنایع، کارفرمایان کارگاه های مشمول، جهت بازنشستگی کارکنان خود بر اساس قانون مذکور کاملا مخیر هستند.

 در این دادنامه ضمن تایید  دادنامه های ۱۲۰ الی ۱۶۳ مورخ ۹۵/۳/۴ هیات عمومی دیوان عدالت اداری  ، تاکید شده که  کارفرمایان می توانند با ملحوظ کردن  اختیار خود و بدون  هرگونه الزام،با پرداخت هزینه های مربوطه، نسبت به درخواست بازنشستگی کارکنان حائز شرایط این قانون اقدام نمایند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...