عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
80 بازدید
سوال شده قبل در سایر توسط
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (27,380 امتیاز)

با سلام

چه بیمه نامه ای و با چه شرایطی خریداری کرده اید؟

بیمه نامه های مسافرتی تحت شرایط سفر صادر میشوند و ممکن است با شرایط سفارت خانه ها همخوانی نداشته باشد. مثلا سفارت آلمان فقط بیمه نامه هایی که 50 هزار یورویی باشند را قبول میکند. و یا برای ترکیه فرقی ندارد شما چه تعهدی را خریداری کرده باشید. معمولا شرکت بیمه ای هم برای بعضی سفارت خانه مهم است.

لازم است برای پاسخ دقیق تر ، شرکت بیمه ای ، نوع تعهدات، منطقه تحت پوشش در بیمه نامه و نیز کشوری که قصد سفر به آن را دارید بفرمایید.

ممنونم. موفق باشید

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
بلی بیمه مسافرتی در تمامی سفارت خانه ها معتبر می باشد.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
2 پاسخ 67 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 108 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 53 بازدید
سوال شده 1 سال قبل در سایر توسط بی نام

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...