از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
150 بازدید
سوال شده قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

من پرستار هستم و تقريبا ١٥سال سابقه كار دارم و ٣٥سال دارم و اخرين حقوق دريافتي ام ٣ميليون بوده ميخواستم بپرسم امكان باز خريد براي من وجود داره واينكه تقريبا چه ميزان حقوق در صورت باز خريد به من تعلق ميگيره؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (66,410 امتیاز)
بازخرید؟؟

اگر منظور بازنشستگی میباشد این امر بدلیل نرسیدن به بیست سال سابقه غعلا برایتان مقدور نمیباشد  مطابق ماده 76تبصره آن باید 20سال سابقه و 42 سال سن داشته باشید مگر شغلتان جز مشاغل سخت تلقی و ضریب ارفاقی به آن تعلق بگیرد

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...