از مشاور متخصص بیمه و قانون کار مشاوره تلفنی دریافت کنید.
+1 امتیاز
551 بازدید
سوال شده قبل در بیمه بیکاری توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
آیا سازمان تأمین اجتماعی حق دارد نسبت به برقراری مقرری بیمه بیکاری به افراد معرفی شده از سوی اداره کار امتناع نماید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
از آنجا که مستند به ماده 3 آیین نامه اجرایی قانون بیمه بیکاری تعیین تاریخ وقوع بیکاری صراحتاً با واحد کار و امور اجتماعی بوده و بیمه شده حسب دلالت ماده 4 قانون بیمه بیکاری با معرفی واحد کار و امور اجتماعی مزبور است که از مزایای این قانون منتفع خواهد شد، عدم برقراری مستمری بیکاری از سوی سازمان تأمین اجتماعی برای بیکاران معرفی شده فاقد مستند قانونی خواهد بود.

سوالات مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه

.
.
...