دریافت مشاوره تخصصی
+1 امتیاز
409 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط

سلام. من میخوام بیمه عمر بخرم. هم دفترچه درمانی دارم هم بیمه تکمیل درمان دارم. چرا باید پوشش بیماری خاص و از کارافتادگی رو خریداری کنم؟ نماینده بیمه م اصرار داره این دو تا پوشش هم انتخات کنم. آیا کار درستیه؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (27,330 امتیاز)

با سلام.

دوست عزیز، قبل از ارائه توضیحات به شما بابت دارا بودن یک مشاور دقیق و مطلع بیمه ای تبریک عرض نموده و موارد زیر را به عرض می رسانم.

پوشش های بیماری های خاص در بیمه تامین اجتماعی بصورت کامل تحت پوشش نیستند. و پوشش از کارافتادگی در بیمه های عمر و سرمایه گذاری، با از کار افتادگی که بیمه تامین اجتماعی ارائه میدهند بسیار متفاوت است .

مثال:

اگر فردی مبتلا به بیماری خاص شود بطوری که نیاز به عمل پیوند کبد داشته باشد، هزینه های بیمارستانی و درمان ایشان بالغ بر 50 میلیون تومان خواهد شد. بیمه تامین اجتماعی در بیمارستان های دولتی بطور میانگین در خوشبینانه ترین حالت از این مبلغ حدود 10 میلیون تومان و بیمه تکمیل درمان با فرض دارا بودن حداکثر خدمات و پوشش ها 20 میلیون تومان از این مبلغ را تحت پوشش قرار میدهند. باز هم 20 میلیون تومان دیگر از هزینه ها باقی می ماند که فرد باید شخصا هزینه کند. در این موارد پوشش جبران هزینه های بیماری های خاص بسیار کمک کننده خواهد بود.

 * در صورتیکه فردی دچار از کارافتادگی جزیی و کامل گردد، بیمه تامین اجتماعی وی را از کارافتاده محسوب نمیکند. تنها از کارافتادگی کلی(بیشتر از 65%) و دائم مشمول خدمات ازکارافتادگی تامین اجتماعی خواهند شد.

با این اوصاف، هر فردی که سن بالای 20 سال داشته باشد و اقدام به خرید بیمه عمر نماید، بطور قطع و یقین نیازمند این دو پوشش با حداکثر تعهدات خواهد بود.

پایدار باشید


با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>
0 امتیاز
قبل توسط (13,600 امتیاز)
سلام

دوست عزیز سوال بسیار مهمی کرده اید .

تمام شرایط بیمه نامه عمر و سرمایه  و انتخاب پوشش ها  بعد از تشخیص و اعلام موارد مورد نیاز شما  توسط مشاوره کاملا به انتخاب خود شمامیباشد .

 اما پوشش های درمانی عمر متفاوت با پوششهای درمان تکمیلی و دفترچه درمانی میباشد . پایدار باشید

مریم ارفعی
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی بیمه عمر دریافت کنید.

مشاوره های مشابه

+7 امتیاز
3 پاسخ 563 بازدید
  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...