دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
326 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
دریافت مشاوره تخصصی >>

4 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (6,830 امتیاز)
سلام . بيشتر مواقع در دفترچه هاي قسط بيمه عمر يك جمله قيد ميشود كه تا سي روز از تاريخ پرداخت قسط ، مهلت براي پرداخت قسط داريد. اگر در دفترچه قسط شما اين جمله قيد شده باشه. ميتوانيد هر دو قسط را با هم پرداخت نماييد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط
درودبرشما،اول باید ببینینید که اندوخته شما باقی مانده،اگر بود که هر دو قسط،دوم و سوم را باهم همزمان پرداخت میکنید.که این از طریق نماینده شما باید انجام بشه،با نماینده خود تماس بگیرید تا پیگیری کند.
0 امتیاز
قبل توسط
با عرض سلام
اولا باید فرم سلامت پزشکی و در حضور نمایندتون پر بفرمایید.و همزمان معوقه های خود را پرداخت کنید.با نماینده خود تماس بگیرید تا پیگیری کنند.
موفق و موید باشید.
0 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)
با سلام ،

با فرض اینکه دفترچه اقساط شما ماهانه باشد و شرکتتان پاسارگاد ، از زمان شروع تا 30 روز برای مثال 94/12/19 تا 95/01/19 شما مهلت پرداخت دارید و در این بازه زمانی اگر پرداخت نمودید مشکلی برای بیمه شما پیش نمی آید ولی اگر از 30 روز بگذرد و به 30 روز دوم و شروع پرداخت قسط بعدی شما باشد ، آنگه درصورت عدم پرداخت در 30 روز دوم ، بیمه گذار فقط تحت پوشش فوت به هر علت و فوت حادثه می باشد و می تواند اقساط معوق خود را پرداخت نموده و قسط جدید را تا قبل از پایان مهلت پرداخت  در ج شده در دفترچه اقساط پرداخت نمایید. در اینصورت بیمه نامه شما به حالت عادی برگردد . در مواقعی که اقساط معوق شما بیش از 3 ماهه از آن گذشته باشد نیاز به پر کردن گواهی سلامت دارید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 188 بازدید
+3 امتیاز
1 پاسخ 848 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 102 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.