عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
150 بازدید
سوال شده قبل در خرید بیمه عمر توسط
بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک بیمه کار آفرین به چه صورت میباشد؟میشه توضیح بدین.مرسی
2 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
درود

بهترین روش برای تهیه بیمه نامه عمر و سرمیه گذاری خرید بیمه نامه به صورت مشترک می باشد که دو نفر تحت پوشش بیمه قرار میگیرند با دو پوشش بیمه ای مجزا و یک اندوخته و سرمایه مشترک که در این بیمه نامه در صورت فوت شخص بیمه گذار و یا سرپرست خانواده سرمایه فوت وی به ذینفع یا ذینعها می رسد و حق بیمه شخص بیمه شده دوم توسط شرکت بیمه کارآفرین تا پایان قرارداد به صورت رایگان واریز می گردد که در صنعت بیمه کشور تنها بیمه کارآفرین و بیمه ما چنین پوششی را برای بیمه گذاران عزیز ارائه میکنند.

گودرزی کارشناس و مشاوره بیمه کارآفرین

09194303234

telegram.me/goudarzinsurance
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درود
بیمه مشترک یعنی دو نفر از یک بیمه نامه با پوشش بیمه ای جداگانه استفاده کنند که در این صورت اندوخته ای برای فرد ایجاد نمیشود و بیشتر حق بیمه و پس انداز بیمه شده صرف هزینه پوشش ها میشود.بهتر هست که هر فرد بیمه نامه جداگانه داشته باشد تا ضمن پوشش بیمه ای مناسب، اندوخته و بازنشستگی جداگانه خوبی داشته باشد.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...