درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
345 بازدید
قبل در بیمه اجباری پرسنل و کارکنان توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
ایا تمامی مشاغل باید کارمندان خود را بیمه کنند؟ ایا در ایران قانونی هست که تمامی مشاغل با هر ساعت کاری در هر حرفه ای که باشد باید کارمندان خود را بیمه کند یا مشاغلی مسثنا هستند و اگر جایی استخدام شویم که بیمه نمی کند ایا کارفرما خلاف قانونی عمل کرده یا بیمه نکردن کارفرما در حرفه خاصی لزوما خلاف قانون نیست بلکه به حرفه و شغل خاصی مربوط می شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
با سلام

به استناد مواد 2 و 3 قانون کار و در صورتیکه رابطه کارگری و کارفرمایی احراز گردد کارفرما به استناد ماده 148 قانون کار مکلف به بیمه نمودن کارگر خود از ابتدای کارکرد وی می باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...