درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
899 بازدید
قبل در بیمه اجباری پرسنل و کارکنان توسط (350 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
آیا کسی که در یک دفترکار می کند و صاحبکار او حاضر به بیمه کردن او نیست می تواند خودش را با پرداخت تمامی حق بیمه،  بیمه اجباری کند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,830 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

به استناد ماده 148 قانون کار ، کارفرما مکلف به واریز حق بیمه کارگر می باشد . ولی در صورتیکه شما را بیمه نکند و خودتان هم تمایل داشتید می توانید حق بیمه را خودتان به کارفرما پرداخت نمائید و کارفرما بیمه شما را از دفتر خود به سازمان تامین اجتماعی واریز می نماید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...