درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,004 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط
با سلام و عرض خسته نباشی

آیا مبلغ 110.000 تومان بن کارگری مشمول بیمه می شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (307,210 امتیاز)

سلام بله مشمول کسر حق بیمه می باشد

مشاهده دادنامه در لینک زیر

https://goo.gl/qJqPCq

ماده ۳۰ قانون تامین اجتماعی

غرامت دستمزد ایام بیماری‌بیمه‌ شدگان که ازطرف‌ کارفرما پرداخت نمی‌شود به‌ عهده سازمان می‌باشد

تبصره. ارزش مزایای غیر نقدی مستمرمانند مواد غذایی ـ پوشاک و نظایر آن طبق آیین‌نامه‌ای که بهپیشنهاد هیات مدیره به تصویب شورای عالی خواهد رسید به طور مقطوع تعیین و حق بیمه از آن دریافت می‌گردد.

اطلاعات تکمیلی در :

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی 


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (4,100 امتیاز)
سلام مبلغ 110000هزارتومان برای تمام صنوف اجباری است بجز بیمه شخص کارفرما وکارگاههای خانوادگی از پرداخت 110000 تومان مزایای انگیزشی معاف هستند ولی اگر درلیست اورده شود مشمول بیمه میگردند .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...