عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
1,026 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
لیست بیمه اسفند ماه کارکنان رو تنظیم کردیم جهت پرداخت اینترنتی که هر ماه این کار رو انجام می دادیم یعنی اینترنتی پرداخت می کردیم فرستادیم ولی زده عدم تایید نهایی این یعنی چی یعنی هنوز لیست ما رو ندیدن که تایید کنن تا بتونم پرداخت کنیم یا معنی دیگر ای داره ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
تائید نهایی و عدم تائید نهایی توسط کاربر انجام نمی شود!
یعنی کسی آنطرف سیستم نیست که این کارها را انجام بدهد.
علت عدم تائید نهایی را هم در همان صفحه با کلیک بر عنوان"نمایش خطاها" در پایین صفحه نشان می دهد.
توجه کنید که سیستم تنها خطاهای هویتی را اعلام می کند و اصلا نظارتی بر محاسبات مبلغ حق بیمه لیست شما ندارد و اگر حق بیمه اشتباه هم محاسبه شده باشد؛ لیست را تائید نهایی می کند!!
باید خطاها را رفع نموده و مجددا ارسال نمائید!

تاکید می شود که لیست برگشت شده باید مجددا ارسال تا در نهایت تائید نهایی شود و لیست قبلی به همان حالت باقی می ماند.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...