درخواست مشاور متخصص
+6 امتیاز
3,220 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
درصورت خرید خودرو دارای تخفیف ۸ ساله بیمه ٬ درقانون جدید تخفیف به خریدار جدید منتقل میشود یا ن؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

6 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)

با سلام ، 

طبق قانون جدید دارنده خودرو بشرط اینکه تمام تخفیف های بیمه نامه برای شخص خودش باشد قابل انتقال به خودرو جدید خود می باشد ، ولی هنوز این مسئله جا نیافتاده است ، ضمنا فقط خودروهایی که از صفر دست شما بوده اند تمام تخفیفات متعلق به شماست . ولی کماکان چون هنوز بسترزیرساختی این قانون مهیا نیست و هنوز مردم بیمه ثالث را با تخفیف به شخص دیگر انتقال می دهند و این تخفیفات حتی در نرخ ماشین شما هم در قیمت گذاری دخیل می باشد رغبت عمومی به این امر هنوز کم است.

موفق و پیروز باشید - مهندس محمد حسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد - شهر اندیشه - مشاور بیمه ای شما


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
+1 امتیاز
قبل توسط (27,330 امتیاز)

بله بر اساس قانون جدید هم ، تخفیفات به همراه بیمه نامه به مالک خودرو منتقل میشه. در واقع تعهد خرید بیمه نامه به عهده مالک و دارنده خودرو است مگر آنکه مالک قبلی این تعهد را ایفاء کرده باشد.

براساس تبصره یک از ماده یک قانون شخص ثالث جدید :

تبصره 1- ماده1- دارنده از نظر اين قانون اعم از مالك و يا متصرف وسيله نقليه است و هركدام كه بيمه نامه موضوع اين ماده را تحصيل نمايد تكليف از ديگري ساقط مي‌شود.
تبصره۲ـ ماده 1-  مسؤوليت دارنده وسيله نقليه مانع از مسؤوليت شخصي كه حادثه منسوب به فعل يا ترك فعل او است نمي‌باشد. در هر حال خسارت وارده از محل بيمه‌نامه وسيله نقليه مسبب حادثه پرداخت مي‌گردد.
ماده۳ـ از تاريخ انتقال وسيله نقليه كليه تعهدات ناشي از قرارداد بيمه موضوع اين قانون به منتقل‌اليه وسيله نقليه منتقل مي‌شود و انتقال گيرنده تا پايان مدت قرارداد بيمه، بيمه‌گذار محسوب خواهدشد.

پایدار باشید


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط
سلام من ماشین پراید سفید مدل ۸۳ با تخفیف ۷سال میخواستم بدونم قیمت بیمه چند میشه مبلق پرداختش
0 امتیاز
قبل توسط (75,470 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

با تشکر از آقای یمکان گز بابت پاسخشون.

 

آقای سید کتولی،
بخش مرجع سوالات بیمه، مربوط به سوالات بیمه ای هست.       

برای استعلام قیمت می تونید به صورت خصوصی با نمایندگانی که در اینجا فعالیت می کنند تماس بگیرید و یا در بیدبرگ نماینده شهرتون رو جستجو کنید و ازشون استعلام قیمت کنید. آدرس سایت:       

http://www.bidbarg.ir/


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (3,100 امتیاز)

سلام 

در صورتی که فروشنده خودرو تخفیف بیمه نامه شخص ثالث را برای خود برنداشته باشد به خریدار قابل انتقال است ولی در صورتی که فروشنده تخفیف بیمه نامه را به نام خود انتقال داده باشد در صورت تمدید توسط خریدار فقط دارای یک سال تخفیف عدم خسارت می باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (75,470 امتیاز)
در تکمیل صحبت های همکاران محترم، شخصی که قصد انتقال تخفیفات بیمه شخص ثالث خودروی فروخته شده اش را به خودروی تازه خریداری شده دارند باید مدارک ذیل را داشته باشند :

 1- اصل و کپی بیمه نامه خودروی فروخته شده (قبل از انتقال)

2-مراجعه به شرکت بیمه ای خودروی فروخته شده و تقاضای الحاقیه جهت حذف تخفیفات به منظور انتقال به خودرویی جدید نماید

3- اصل و کپی الحاقیه (صفرکردن تخفیف)

4-اصل و کپی اسناد انتقال هر دو خودرو

5- اصل و کپی بیمه نامه خودروی جدید

6- در آخر با همراه داشتن تمام مدارک فوق به شرکت بیمه خودروی جدید مراجعه و تقاضای انتقال تخفیف نماید .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 64 بازدید
سوال شده 4 سال قبل در بیمه خودرو و دیه توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,108 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,041 بازدید
+4 امتیاز
1 پاسخ 1,106 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 66 بازدید
سوال شده 4 سال قبل در بیمه خودرو و دیه توسط بدون نام
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,921 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 68 بازدید
انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...