عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
77 بازدید
سوال شده قبل در بیمه مسوولیت و مهندسی توسط (21,330 امتیاز)
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (21,330 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
باسلام
می توانند بیمه کارفرما در قبال کارکنان خریداری نمود وهمچنین بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران مراکز ورزشی در قبال مراجعین وهمچنین می توانند بیمه حوادث ورزشی 24ساعته تهیه کنند.
                                                                       --------------------------------------------
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,160 امتیاز)
دوست گرامی سلام و وقت به خیر

شما می توانید بیمه مسئولیت مدنی مدیران باشگاه های ورزشی در قبال استفاده کنندگان را خریداری فرمائید.همچنین می توانید  هر یک از اعضاء باشگاه را تحت پوشش بیمه حوادث انفرادی قرار دهید.

بیمه سامان،بیمه پاسخگو

سوالات مشابه

+6 امتیاز
4 پاسخ 106 بازدید
+4 امتیاز
1 پاسخ 77 بازدید

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...