درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
102 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام

نمایندگان کارگران در هیأت های حل اختلاف را تشکل حایز اکثریت استان انتخاب و معرفی می نماید این نمایندگان باید دارای چه شرایطی باشند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,700 امتیاز)
با سلام

در صورتی که بموجب ماده یک آیین نامه مربوط به انتخاب اعضای هیأت های حل اختلاف تشکل کارگری حایز اکثریت توسط اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی تعیین و اداره کل کار و امور اجتماعی استان کتباً معرفی نمایندگان کارگران در هیأت حل اختلاف را از تشکل کارگری حایز اکثریت بخواهد تشکل مزبور موظف است حداکثر ظرف یک ماه نسبت به انتخاب و معرفی نمایندگان کارگران در هیأت های حل اختلاف اقدام نماید چنانچه معرفی نمایندگان مذکور به ترتیب فوق انجام شده باشد شرایط عضویت نمایندگان کارگران همان است که در ماده 4 و بند های چهار گانه آن ذکر شده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...