درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
701 بازدید
قبل در بیمه حوادث توسط
سلام وخسته نباشید

میخواستم بدونم بیمه حوادث کدام شرکت ازبقیه بهتر است؟وکدام شرکت راحت وبدون دلیل تراشی درمواقع کسی که حادثه دیده جواب یا همان دیه را می دهد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,110 امتیاز)
با سلام

همه شرکت های بیمه خوب هستند .ولی شما باید آگاهی لازم را داشته باشید تا بیمه نامه کاملی خریداری کنید که در صورت وقوع حادثه به مشکل بر نخورید

جهت اطلاعات بیشتر با 09333202200 تماس بگیرید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (32,660 امتیاز)
بیمه حوادث در شرکت های بیمه براساس آیین نامه  84 مصوب شورای عالی بیمه طراحی شده است و در تمامی شرکت های بیمه چارچوب یکسانی دارد.

هرچه قدر شرط و شروط بیمه گر برای پذیرش ریسک  بیشتر باشد، نشان از دقت بیمه گر دارد و اصول کار این است که از جزئیات ریسک مطلع باشد و در صورت صلاحدید مورد پذیرش قرار دهد.

تفاوت شرکت های بیمه در ارائه پوشش حوادث در این است که ممکن است بسته به شرایط بیمه شده ریسک را محدود کنند یا با اعمال اضافه نرخ، پذیرش ریسک را انجام دهد.
به طور نمونه:
ممکن است شخصی دارای نقص عضو مختصر باشد و بخواهد بیمه حادثه تهیه کند. چون ریسک این شخص بیشتر از شخص سالم است ممکن است شرکت بیمه یکی از سیاست های زیر را در پیش بگیرد:
1. با اعمال اضافه نرخ ریسک را بپذیرد
2. سرمایه مورد بیمه را در یک حد معینی محدود کند
انتخاب هر یک از این موارد بسته به نظر مدیریت اشخاص در آن شرکت بیمه دارد.

در هر صورت به دنبال شرکت هایی که بدون هیچ محدودیتی بیمه نامه را صادر می کنند نروید. چون این رفتار در موقع پرداخت خسارت دیده نمی شود. پس به دنبال شرکت هایی باشید که با تدبیر و از روی آگاهی اقدام به پذیرش ریسک می کنند و در صورت وقوع حادثه، از آنجایی که تمهیدات پرداخت خسارت را اندیشیده اند، سریعا نسبت به تسویه حساب اقدام می کنند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...